Korisnik:
Lozinka:
E-Dnevnik

ŠTO JE NASTALO PROJEKTOM "POVIJEST VRBOVEČKOG KRAJA"

Rječnik vrbovečkih zavičajnih govora stvaran je od siječnja do ožujka 2011. godine i sadrži 1237 natuknica (zajedno s istoznačnicama/sinonimima). Riječi su zapisivali učenici od 1. do 8. razreda II. osnovne škole Vrbovec. Kako su ih oni zabilježili, u tom su obliku i uneseni u Rječnik.

Jezičnu analizu riječi izveli su učenici 8.b razreda na čelu s polaznicima dodatne nastave hrvatskoga jezika (Valentina Horvatinović, Nirvana Sesvečan, Nera Babić, Maja Kolić, Doris Jezerčić, Anamarija Špekuljak, Matija Erušić).

Pronalaženje i analizu germanizama izveli su učenici sedmih razreda koji su polaznici izborne nastave njemačkoga jezika (Marta Durbek, Vedrana Jerković, Irena Pavlović, Andreja Vuljanković, Martina Hrgovan, Monika Mumelaš, Iva Tokić i Tamara Pavlek) pod vodstvom učiteljice Marine Kondres.

Prikupljanje riječi i računalnu obradu Rječnika vodile su učiteljice hrvatskoga jezika Vesna Švarc i Žaklina Hasnaš.

Rječnik možete pogledati u cijelosti kao dolje priloženi dokument ispod ovog teksta.

Izvor: Žaklina Hasnaš
Rjecnik_.doc (2.24 MB)

objavio: Nikolina Čehok   datum: 2. 5. 2011.

ŠTO JE NASTALO PROJEKTOM "POVIJEST VRBOVEČKOG KRAJA"

Izvor: Žaklina Hasnaš
Rjecnik_.doc (2.24 MB)

objavio: Nikolina Čehok   datum: 2. 5. 2011.

ŠKOLSKI JELOVNIK

VOZNI RED

Skolski Bus

U Prilogu preuzmite dokumente voznog reda te odvoza i dovoza autobusa za 2016./2017.godinu

VOZNI RED 2017.pdf
ODVOZ I DOVOZ.pdf

Dokumenti za objavu

Pravilnici

Brošure za roditelje

« Siječanj 2020 »

Anketa ( 8 pitanja)
Što čitaš u svojem slobodnom vremenu

Koliko dnevno čitaš?

Tko te potiče na čitanje?

Kako biraš ono što čitaš?

S kim razgovaraš o pročitanome?

Zašto čitaš?

Što misliš o knjigama koje čitaš za lektiru?

Koliko ti i tvoja obitelj imate knjiga kod kuće?